O naszym Centrum


Witamy Państwa w naszym Centrum Stomatologii B&S DENT mieszczącym sie w Koninie. Dla Państwa wygody dysponujemy placówkami w nowej części miasta Konina na ul. Chopina 23A oraz na Starówce ul. PCK 12. Pragniemy, aby podczas wykonywanych zabiegów mogli się Państwo poczuć u nas komfortowo i bezpiecznie.

Naszym celem jest oferowanie Pacjentom pełnego zakresu usług stomatologicznych, opartych na najnowszych osiągnięciach naukowych i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik stosowanych w stomatologii. Postaramy się udowodnić, iż wizyta u stomatologa nie musi kojarzyć się z bólem, lecz może być bezstresowym spotkaniem ze znajomym, zaufanym lekarzem, który dołoży wszelkich starań w rozwiązaniu kłopotliwych problemów.

STOMATOLOGIA B&S DENT jest Przedsiębiorstwem Podmiotu Leczniczego, który powstał na bazie działającego od 1992 roku Centrum Protetyki Stomatologicznej B&S DENT w Koninie ( Starówka ul. PCK 12). Reprezentujemy najwyższy standard usług stomatologicznych, oparty na bogatym doświadczeniu personelu i sprawdzonych procedurach medycznych. Wykonujemy wszelkie zabiegi, którymi dysponuje nowoczesna stomatologia zachowawcza oraz estetyczna.

W naszej placówce współpracujemy z szerokim gronem specjalistów z różnych dziedzin stomatologii oraz laryngologii. Staramy się zaoferować naszym Pacjentom wszystko to, czym nowoczesna stomatologia aktualnie dysponuje.

Posiadamy własną komputerową pracownię radiografii cyfrowej wyposażoną w nowoczesny sprzęt firmy CARESTREAM CS9300. Wykonujemy zdjęcia pantomograficzne, cefalometryczne, stawów skroniowo – żuchwowych, zatok a także jako jedyny gabinet w okolicy – zdjęcia w technologii 3D (CBCT)

Rozumiejąc, iż każdy Pacjent ma inne podejście do problemu leczenia stomatologicznego, zarówno pod względem emocjonalnym jak i finansowym, podchodzimy do każdego Pacjenta i jego problemu indywidualnie.
Po wstępnej konsultacji, lekarz prowadzący informuje Pacjenta o:

– możliwościach wyboru metody leczenia,

– wytłumaczy wszelkie wskazania i przeciwwskazania,

– wylicza orientacyjny koszt i czas potrzebny na wykonanie danej procedury

– umawia na wizytę konsultacyjną ze specjalistą jeżeli jest taka potrzeba,

– odpowiada na wszystkie pytania dotyczące alternatywnych metod leczenia.

Mamy do dyspozycji najnowsze osiągnięcia techniki i wiedzy aby zaspokoić nawet najwyższe wymagania w zakresie kosmetyki stomatologicznej i Twojego komfortu na fotelu. Wzorujemy się na czołowych i uznanych na Świecie autorytetach co daje Tobie najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych przez nas procedur. Możecie być Państwo pewni, iż w trosce o bezpieczeństwo naszych Pacjentów, stosujemy tylko sprawdzone metody leczenia, preparaty i nowoczesny sprzęt.