Oferta pracy w B&S-DENT


Stomatologia B&S DENT podejmie współpracę z osobami na następujących stanowiskach:

– Lekarz stomatolog z doświadczeniem zawodowym, różnych specjalności

– Higienistka stomatologiczna – z doświadczeniem zawodowym

– Asystentka stomatologiczna – z doświadczeniem zawodowym

– Lekarz dentysta – stażysta ( istnieje możliwość odbywania stażu podyplomowego w naszej placówce na podstawie podpisanych umów z Izbą Lekarską oraz Urzędem Marszałkowskim).

Oczekujemy od Kandydatów operatywności, chęci rozwoju swoich umiejętności zawodowych, dyspozycyjności, szybkiej adaptacji do pracy w grupie, umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Wymagane wykształcenie w kierunku medycznym zgodnym z wykonywanym zawodem, władanie językiem obcym, doświadczenie zawodowe i znajomość zagadnień stomatologicznych zdobyte w poprzednich miejscach zatrudnienia.

Nasza firma jest na rynku medycznym obecna od ponad 40 lat. Naszym celem jest zdrowie i satysfakcja pacjentów, dlatego liczymy na Państwa doświadczenie zawodowe i zaangażowanie.

Rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierające CV przesłane drogą elektroniczną. Adres e-mail można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem 63 244 9090 (nie podajemy adresu e-mail ze względu na spam). Po weryfikacji aplikacji, skontaktujemy się z wybranymi osobami celem umówienia się na dalszą rozmowę.

Zapraszamy do współpracy