O nas


usta

Witamy Państwa na stronach Centrum Stomatologii  B&S DENT  w Koninie.
Naszym celem jest oferowanie Pacjentom pełnego zakresu usług stomatologicznych, opartych na najnowszych osiągnięciach naukowych i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik stosowanych w stomatologii. Postaramy się udowodnić, iż wizyta  u stomatologa nie musi kojarzyć się z bólem, lecz może być bezstresowym spotkaniem ze znajomym, zaufanym lekarzem, który dołoży wszelkich starań w rozwiązaniu kłopotliwych problemów. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby podczas wykonywanych zabiegów w naszym gabinecie mogli się Państwo poczuć u nas komfortowo i bezpiecznie.

Założycielem całej firmy rodzinnej był Kilian Szymański który od 1951 roku wykonywał prace protetyczne jako technik dentystyczny. Jego córka Hanna Szymańska ukończyła następnie uniwersytet Medyczny w Poznaniu uzyskując tytuł lekarza stomatologa, następnie uzyskała tytuł specjalisty ze stomatologii zachowawczej a później z protetyki stomatologicznej. W 2001 roku jej syn Łukasz Balcerzak uzyskał tytuł lekarza stomatologa także kończąc Uniwersytet Medyczny w Poznaniu.  Dzisiejsza STOMATOLOGIA B&S DENT jest Przedsiębiorstwem Podmiotu Leczniczego, który powstał na bazie działającego od 1992 roku Centrum Protetyki Stomatologicznej B&S DENT w Koninie. Skrót B&S-Dent oznacza zatem Balcerzak & Szymański Dent.

Reprezentujemy najwyższy standard usług stomatologicznych, oparty na bogatym doświadczeniu personelu i sprawdzonych procedurach medycznych. Wykonujemy wszelkie zabiegi, którymi dysponuje nowoczesna stomatologia zachowawcza oraz estetyczna.
W naszych gabinetach współpracujemy z szerokim gronem specjalistów z różnych dziedzin stomatologii, ortodoncji oraz laryngologii a także fizjoterapii. Staramy się zaoferować naszym Pacjentom wszystko to, czym nowoczesna stomatologia aktualnie dysponuje.

IMG_8632

Posiadamy własną komputerową pracownię radiografii cyfrowej wyposażoną w nowoczesny sprzęt firmy CARESTREAM CS9600. Wykonujemy zdjęcia pantomograficzne, cefalometryczne, stawów skroniowo – żuchwowych, zatok a także jako jeden z niewielu gabinetów w regionie – zdjęcia w technologii 3D (CBCT). Wykonujemy zdjęcia także dla podmiotów zewnętrznych w tym dla laryngologów.

tomogrf10

Wykonujemy także zabiegi z zakresu laseroterapii oraz ozonoterapii.

Rozumiejąc, iż każdy Pacjent ma inne podejście do problemu leczenia stomatologicznego, zarówno pod względem emocjonalnym jak i finansowym, podchodzimy do każdego Pacjenta i jego problemu indywidualnie.
Po wstępnej konsultacji, lekarz prowadzący informuje Pacjenta o:

  •  możliwościach wyboru metody leczenia,
  •  wytłumaczy wszelkie wskazania i przeciwwskazania,
  • informuje o orientacyjnym koszcie i czasie potrzebnym na wykonanie danej procedury
  • umawia na wizytę konsultacyjną ze specjalistą jeżeli jest taka potrzeba,
  • wykona wstępną diagnostykę radiologiczną
  • odpowiada na wszystkie pytania dotyczące alternatywnych metod leczenia.

Mamy do dyspozycji najnowsze osiągnięcia techniki i wiedzy aby zaspokoić nawet najwyższe wymagania w zakresie diagnostyki obrazowej, protetyki stomatologicznej, stomatologii kosmetycznej i Twojego komfortu na fotelu. Wzorujemy się na czołowych i uznanych na Świecie autorytetach co daje Tobie najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych przez nas procedur. Nasz personel szkoli się na różnych kursach w kraju i za granicą. Możecie być Państwo pewni, iż w trosce o bezpieczeństwo naszych Pacjentów, stosujemy tylko sprawdzone metody leczenia, nowoczesne bioaktywne materiały i nowoczesny sprzęt. Od 2014r pracujemy głównie na materiałach bioaktywnych wykorzystując je zarówno w stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz protetyce.

 

Właścicielami gabinetów są lek. stom. spec. protetyki stomatologicznej Hanna Szymańska Balcerzak oraz lek. stom. Łukasz Balcerzak. Gabinet B&S-DENT jako firma rodzinna dba o zdrowie swoich pacjentów od 1951roku.

Posiadamy dwie lokalizacje w dwóch częściach miasta Konina:

LOKALIZACJA : KONIN – ZATORZE (Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego) – Gabinety stomatologiczne oraz Pracownia RTG

ul. Chopina 23A I piętro – budynek CENTRUM MEDYCZNE
(budynek posiada windę dla osób niepełnosprawnych)
62-510 KONIN,
tel. 63 244 9090;
kom: 531 664 030

Budynek wejście

Centrum Medyczne ul. F. Chopina 23A, Konin

 

LOKALIZACJA  KONIN – STARÓWKA (Indywidualna Praktyka Lekarska) – Gabinet stomatologiczny

ul. PCK 12
62-500 KONIN,
tel. 63 242 8574;
kom: 515 978 810

Wejście główne PCK 12, Konin

Wejście główne ul. PCK 12, Konin

Istnieje możliwość umówienia wizyty za pomocą formularza on-line poniżej.

 

[contact-form-7 id=”595″ title=”Rejestracja”]