MediRaty – finansowanie i płatności ratalne

październik, 2016


Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Szanowny Pacjencie,
informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Rejestracją 63 244 9090 lub wypełnienie bezpłatnego „Formularza Pacjeta” na stronie https://online.mediraty.pl/.

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych.
Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację telefoniczną pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Finansowanie zrealizujemy na podstawie informacji lub planu leczenia wypełnionego przez lekarza, który należy przesłać na adres: pok@mediraty.pl
MFG SA opłaca koszty ustalonej między Pacjentem a lekarzem procedury medycznej – jednorazowo, przed jej rozpoczęciem, bezpośrednio na rachunek placówki (usługodawcy).
Oferujemy różne okresy spłaty finansowania – w zależności od wysokości finansowania:
1. Finansowanie w wysokości do 2 000 zł – z okresem spłaty od 6 do 36 miesięcy.
2. Finansowanie w wysokości powyżej 5 000 zł proponujemy z okresem spłaty od 12 do 60 miesięcy.
Wcześniejsza spłata nie pociąga za sobą dodatkowych opłat.

MediRaty to system finansowania opracowany w odpowiedzi na specyficzne potrzeby i oczekiwania osób prywatnych, które opłacają zabiegi i leczenie w komercyjnych, placówkach medycznych oraz weterynaryjnych.
Korzystając z takiego finansowania Pacjent lub właściciel pupila może liczyć na:
– skróconą procedurę weryfikacji zdolności kredytowej,
– łatwość w dostępie do informacji o placówkach i finansowaniu: formalności bez wychodzenia z domu
– szybką realizację finansowania: nawet w dniu podpisania Umowy.

Do obsługi Pacjentów dedykowany jest przeszkolony zespół profesjonalnych Konsultantów, którzy opiekują się nim przez cały okres trwania Umowy.
Twój Konsultant jest dostępny pod nr tel.: 22 266 83 70 lub na czacie mediraty.pl w dni robocze 8-20, w soboty 9-14.

Finansowanie w 3 krokach:
Krok 1. Bezpłatna weryfikacja zdolności kredytowej I historii kredytowej oraz ustalenie z Konsultantem MediRat warunków Umowy ratalnej I dogodnego miejsca na jej podpisanie (wysyłka kurierem MediRat)
Krok 2. Podpisanie Umowy ratalnej w obecności kuriera, co jest sygnałem do uruchomienia płatności.
Krok 3. Rozpoczęcie ustalonej z lekarzem procedury medycznej. Zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim Pacjent/Pożyczkobiorca ma 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyn.  Należy w takim przypadku przekazać do MediRat (drogą elektroniczna lub tradycyjną) odpowiednie, wskazane w Umowie ratalnej pismo.”

Gdzie można skorzystać z MediRat?
Najszybciej i najłatwiej: w placówkach, które podpisały umowę o współpracy z MFG SA – w pierwszej kolejności należy ustalić pełne koszty leczenia.
Pamiętaj, warto się najpierw upewnić się, czy posiada się zdolność kredytową dzwoniąc do konsultanta MediRat pod nr tel. 22 266 83 70, weryfikacja jest bezpłatna i trwa 4 minuty.

Czy wymagany jest wkład własny?
Pacjent może całość kosztów zabiegu i wszystkich usług z nim związanych zapłacić w ratach, lub część kosztów pokryć z własnych środków a resztę sfinansować MediRatami. Wariant finansowania zależy od indywidualnych potrzeb Pacjenta oraz od zdolności kredytowej na potrzebną kwotę.

WIĘCEJ INFORMACJI na stronie www.mediraty.pl